Menu Zamknij

Sukces uczennicy Łukasiaka!!!

Miło nam poinformować, że Gosia Tokarz, uczennica klasy 4b, została słuchaczem Uniwersytetu Licealisty Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach! Celem inicjatywy ŚUM jest rozwijanie zainteresowań i pasji osób pragnących podjąć studia na kierunkach medycznych. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i ćwiczeń przez wykwalifikowanych pracowników naukowo-dydaktycznych
Gosia przystąpiła do programu adresowanego dla uczniów szkół ponadpodstawowych, które mają podpisane porozumienie ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach. Warunkiem uzyskania indeksu było przystąpienie do egzaminu, który obejmował zagadnienia z chemii, biologii, fizyki objęte programem nauczania w klasach I-III. Test składam się ze 100 pytań wielokrotnego wyboru.
Gosia będzie brała udział w zajęciach z anatomii, biochemii, genetyki, fizjologii i promocji zdrowia. Uczestnictwo w zajęciach i zdanie egzaminu końcowego jest szansą na zdobycie dodatkowej liczby punktów uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym na studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Gosiu, serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Skip to content