Menu Zamknij

Święto Szkoły 2021 – w tym roku nasze liceum obchodziło 121 lat istnienia! To piękna i długa historia…

Akademię zorganizowaną w dniu 18 października uświetnili swoją obecnością: Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza Pan Marcin  Bazylak, Zastępca Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Pani Bożena Borowiec oraz Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Pan Grzegorz Jaszczura. Wyjątkowym upominkiem od Prezydenta Miasta Pana Marcina Bazylaka oraz Pani Wiceprezydent Bożeny Borowiec dla społeczności naszego liceum, a złożonym na ręce Pani Dyrektor Szkoły Beaty Bończak, był unikatowy plakat wydrukowany z okazji 105 rocznicy narodzin miasta Dąbrowa Górnicza. Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Pan Grzegorz Jaszczura wyraził uczucie dumy i radości z tego, że nasza szkoła osiąga wysokie wyniki nauczania oraz krzewi miłość do wiedzy i ludzi. W czasie akademii odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły kolejnemu rocznikowi naszych uczniów, a następnie ślubowanie, które na sztandar złożyli uczniowie klas I, stając się pełnoprawnymi uczniami naszej zacnej, ponad stuletniej placówki oświatowej. Święto Szkoły było również okazją do przekazania władzy nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu.

Skip to content