Menu Zamknij

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu na Pocztówkę „Walerian Łukasiński: człowiek – symbol”

W nawiązaniu do przypadającego w tym roku jubileuszu 120-lecia szkoły zaprosiliśmy młodzież naszego liceum do udziału w konkursie plastycznym związanym tematycznie z postacią Patrona. Konkurs miał na celu m.in. przybliżenie uczniom postaci Waleriana Łukasińskiego – romantycznego patrioty, który odzyskanie przez Polskę niepodległości traktował jako najwyższą wartość. Prezentujemy Państwu prace najwyżej ocenione:

I miejsce ex aequo: Natalia Wontek kl. 2c, Amelia Tofil kl. 2h, Julia Chomiczewska kl.

2hII miejsce: Natalia Czernecka kl. 1b

III miejsce: Milena Bachta kl. 1c

Osobom nagrodzonym składamy wielkie gratulacje! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przygotowanie prac. Wyrażamy także uznanie dla pani Izabeli Włosek (nauczyciel wychowania fizycznego w naszym liceum), która nie tylko oddała swoje prace plastyczne na konkurs, ale także swoją postawą dała młodzieży świetny przykład zaangażowania w życie artystyczne szkoły. Oceny prac dokonało Jury w składzie: pani Katarzyna Orzeł, pani Małgorzata Wiśniewska i pani Anna Korczek-Skorus.

Ewa Pawik Organizator konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content