Menu Zamknij

Nauczanie zdalne od 26.11.2020

Zgodnie z wytycznymi MEN od 26.10.2020 r. do 8.11.2020 r. zajęcia odbywają się zdalnie. Czyli uczniowie w domu logują się na Teams i realizują zajęcia według obowiązującego planu lekcji. Jeżeli ktoś ma problem ze sprzętem np. nie ma komputera, laptopa bądź innego urządzenia do logowania Teams może przyjść do szkoły i korzystając ze sprzętu szkolnego logować się by realizować nauczanie zdalne. Taki fakt należy zgłosić do sekretariatu szkoły przez dziennik elektroniczny. Proszę by każdy uczeń miał mikrofon a najlepiej też kamerę. To bardzo ważne by był dobry kontakt z Wami. Chodzi o aktywny udział w lekcji a nie bierny. Musimy WAS słyszeć i musicie wzajemnie się słyszeć. Ponieważ zdalne nauczanie trwa już praktycznie od wiosny wiemy, że dla naszego samopoczucia, równowagi potrzebny jest kontakt na ile to możliwe czyli głos i widok przy wykorzystaniu kamery.
Bardzo proszę dbajcie o siebie. To bardzo trudny dla nas wszystkich czas. Pamiętajcie, że jesteśmy dla WAS do dyspozycji. Można korzystać z pomocy pedagoga szkolnego oraz psychologów.
MATURZYŚCI zrobimy wszystko co możliwe by przygotować WAS do matury. Proszę korzystać (online) z konsultacji maturalnych . Wiem , że niektóre już są realizowane a reszta będzie uruchomiona wkrótce. Na stronie szkoły będzie umieszczony jutro do godz. 12 harmonogram konsultacji. Mamy niewielkie opóźnienie ale nauczyciele chorują lub są na kwarantannie.

Pozdrawiam, dyrektor szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content