Menu Zamknij

Kolejna odsłona debat! Kolejne świetne występy naszych uczniów!

Po raz kolejny nasze drużyny debatanckie wzięły udział w projekcie ad vocem, którego organizatorem jest Instytut Pileckiego. Debaty odbywają się online. Łączyliśmy się systemem hybrydowym: cześć z domów, cześć że szkoły.

Teza: „Książki o polskiej historii pisane przez zachodnich autorów przynoszą więcej pożytku niż szkody”.

Drużyna pierwsza w składzie: Kacper Szymankiewicz, Paulina Paszewska, Piotr Dziurdzia i Wojciech Woźniczka debatowała z reprezentacją VII LO z Gdańska.Drugi zespół: Natalia Szubert, Jacek Lewicki, Wiktoria Debabowa i Aleksandra Serzysko podejmował w tym słownym starciu uczniów z II LO z Olsztyna.

Debaty były emocjonujące, merytoryczne i pozwoliły dwukrotnie kończyć nam w charakterze zwycięzcy.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczniów, szczególnie dla Pauliny i Kacpra, którzy debiutowali w roli mówcy!

Byliście znakomici!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content