Menu Zamknij

FILM PROMOCYJNY

Drodzy Uczniowie !😀

Urząd Miejski chciałby nakręcić materiał, o którym przeczytacie poniżej. Bardzo chcielibyśmy, aby nasi uczniowie również mogli przedstawić swój punkt widzenia, dlatego też prosimy Was, aby do poniedziałku – 11 maja do godziny 10:00 przesłać swoje nagrane komórką filmiki na adres: sekretariat@lukasinski.pl
Termin jest krótki, ale wierzymy, że dacie radę !👍
Czekamy na Wasze materiały. 🎬🎤🎥


Oto informacja UM na temat planowanego projektu:


Szanowni Państwo,
Po serii rozmów z Państwem, wiemy, że trudno nam będzie zrobić film promujący wszystkich i wszystko, zwłaszcza w obecnej sytuacji.
Jednak nie chcemy zrezygnować z pomysłu filmowej promocji dąbrowskich szkół średnich, dlatego proponujemy realizację pierwszej części naszego pomysłu. Chcemy w ciepły i serdeczny sposób pokazać nasze szkoły, uczniów i nauczycieli. Proponujemy Państwu film, który zrealizujemy z waszymi uczniami (np. członkami Młodzieżowej Rady Miasta), w którym pokażemy, że wszyscy już tęsknimy za spotkaniami, za osobistymi kontaktami, ławkami w szkole i normalnością, wiemy, że będzie dobrze i już wkrótce będziemy mogli się spotkać… bo prawdziwa szkoła to ludzie i bezpośrednie kontakty.
Prosimy, by uczniowie waszych szkół, sprzętem, jaki posiadają (kamerkami w komórkach) nagrali krótkie filmiki, w których opowiedzą i pokażą, jak sobie radzą ze zdalną nauką, bez szkoły i jej uroków, za czym tęsknią.
Poniżej znajduje się filmik z instruktażem, jak takie materiały przygotować, na jakie pytania odpowiedzieć:

LINK DO FILMU

Skip to content