Menu Zamknij

Pierwszy festiwal online dla kobiet w technologiach – Women in Tech Days!


Całe wydarzenie będzie odbywać się online w dniach 27, 28 i 29 kwietnia w godzinach 12.00 – 18.00 na platformie eventowej Hopin.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Co będzie się działo?


Inspirujące Tech Talki – Rozmowy o trendach technologicznych, które zdefiniują najbliższą przyszłość, o specjalizacjach, jakie w najbliższej przyszłości będą przepustką na globalny rynek pracy, o przykładach problemów, nad jakimi pracują najlepsze firmy high tech i ośrodki naukowe… Krótko: wszystko, co pozwoli młodym kobietom być na bieżąco z najlepszym techem!


Prezentacje – Eksperci z firm technologicznych podziela się swoją najnowszą wiedzą technologiczną.


Women in Tech – Role Models SessionsSpotkania z wybitnymi kobietami, które w świecie technologii zbudowały spektakularną karierę. Mnóstwo ciekawych i inspirujących historii kariery, opowieści o wyzwaniach, wzlotach i wartości upadków. Taktyki i narzędzia, które pomagają w tworzeniu sukcesu (własnego i zespołu), sposoby na budowanie strategii firmy oraz patenty publicznego prezentowania swoich dokonań i planów.


Klinika Kariery – Interaktywna przestrzeń doradztwa, w której zostaną odkryte nieoczywiste, niezwykłe, atrakcyjne ścieżki zawodowe. Rozmowy ze wspaniałymi ludźmi z firm high tech, ze świata akademickiego i świata startupów. Unikatowe oferty szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów.


Strefa Mentoringu – Mentoring to jedno z najcenniejszych, nieformalnych narzędzi rozwojowych. Kontakt z odpowiednim mentorem/mentorką może skokowo pomóc nie tylko w budowaniu kariery zawodowej, ale też w rozwoju osobistym. Strefa Mentoringu to specjalna przestrzeń online, w której będzie niepowtarzalna okazja porozmawiania 1:1 z pracownikami firm technologicznych, startuperkami i naukowczyniami oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu na dłużej. Sylwetki mentorów.

Więcej informacji i szczegółowy PROGRAM na stronie www.womenintechday.pl

Skip to content