Menu Zamknij

WAŻNA INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW


ODBIÓR ŚWIADECTW


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19.04.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii, aby uniknąć zgromadzeń, rozdanie świadectw musi odbyć się według ustalonego przez szkołę harmonogramu z zachowaniem odpowiednich środków ochronnych.


Uczniowie, którzy do czwartku poprzez odpowiedź w dzienniku elektronicznym na wiadomość Dyrektora szkoły, zgłosili chęć odbioru świadectwa, przychodzą do szkoły zgodnie z harmonogramem, który zostanie im przesłany przez dziennik elektroniczny.
Uczniowie, którzy nie odpowiedzieli na maila, mogą bezpiecznie odebrać świadectwa po egzaminie maturalnym z matematyki (poziom podstawowy) – datę poda MEN, lub po telefonicznym uzgodnieniu terminu z sekretariatem szkoły (32 262-30-93).


Przypominamy, że Absolwenci przychodzący do szkoły odebrać świadectwo zobowiązani są posiadać maseczkę, rękawiczki, długopis oraz torbę/worek na rzeczy zabierane z szafki uczniowskiej. Należy też przynieść wszystkie książki wypożyczone z biblioteki, które nadal posiadacie w domu.Ponadto absolwenci muszą stosować się do w/w rozporządzenia czyli ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Proszę zachować ostrożność w trosce o swoje zdrowie.

Dyrekcja szkoły Beata BończakJoanna Kańska

Skip to content