Menu Zamknij

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W AKCJI SZLACHETNA PACZKA OTRZYMANE OD RODZINY i OPIEKUJĄCEGO SIĘ NIĄ WOLONTARIUSZA 😀

Drogi Darczyńco,
dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Katarzyna z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:

Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, pani Katarzyna i Staś czekali na nas z niecierpliwością. Widok łez wzruszenia pani Katarzyny, gdy zobaczyła jak wiele dla nich mamy, był bezcenny. Kobieta nie mogła opanować łez, otrzymałam od niej ogromne uściski i całusy. Jako że najmniejszą paczką, którą przekazywałam był laptop dla Stasia, to kiedy go otworzył oboje byli w szoku. Nie spodziewali się, że każda z ich potrzeb, nawet najmniejsza zostanie spełniona. Staś był można powiedzieć w euforii. Radośnie rozpakowywał kolejne paczki. Pani Katarzyna nie mogła opanować łez i wciąż otwierała oczy ze zdumienia. Jeszcze do godzin wieczornych Pani Katarzyna pisała do mnie wiadomości, w których wyrażała swoje ogromne zaskoczenie i wdzięczność.

Słowo od Rodziny:

Nasza wizyta u rodziny była niezwykła. Pani Katarzyna nie mogła opanować swoich łez. Powiedziała, że nie wie czym sobie zasłużyła na takie dobro od drugiego człowieka. Mówiła też, że dobro wraca, że ma nadzieje, że każdą z tych osób, które przyczyniły się do powstania paczki spotka w życiu wiele dobrych i pięknych rzeczy. Kiedy przeczytała kartkę z życzeniami pozostawioną przez Państwa, po raz kolejny nie mogła opanować swojego wzruszenia. Przekazała mi ogromne podziękowania i prosiła bym życzyła Pani i wszystkim uczniom przede wszystkim zdrowia oraz spokoju na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Słowo od Wolontariusza (Koordynatora Rodziny)

Szanowna Pani Magdaleno,
chciałabym również wszystkim zaangażowanym nauczycielom, uczniom oraz ich rodzicom najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia oraz w nadchodzącym Nowym Roku spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.

Jak powiedział Jan Paweł II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Te słowa, po Weekendzie Cudów stały się rzeczywistością, a Pani i każda z osób tworzących paczkę jest wielka, a przekazane dobro z pewnością wróci do Państwa ze zdwojoną siłą.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Skip to content