Menu Zamknij

SPORTOWYCH SUKCESÓW CIĄG DALSZY🏆🥇👏😀

Dopiero co cieszyliśmy się sukcesami naszych koszykarek i siatkarzy, a już mamy kolejne wspaniałe powody do radości.
Nasze szkolne drużyny lekkoatletyczne w konkurencji drużynowych biegów przełajowych prowadzone przez mgr. Marka Kulisza i mgr. Marcina Tarchalskiego zajęły II miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim wyżej wymienionych zawodów, ustępując w obu kategoriach jedynie Liceum Sportowemu.

Wszystkie nasze zawodniczki i wszyscy zawodnicy walczyli bardzo ambitnie do końcowych metrów, co przełożyło się na ten sukces. Dziewczyny ponownie potwierdziły swoje duże możliwości w biegach długodystansowych. Chłopcy natomiast osiągnęli, jak się wydaje, nawet więcej niż można się było przed zawodami spodziewać.

Gratulujemy obu drużynom, które wystąpiły w tym roku w następujących składach:

Drużyna dziewcząt:
1. Anna Krawczyk 
2. Eliza Przyniczyńska
3. Justyna Rogala
4. Marianna Swoboda 
5. Martyna Szczepanik 
6. Aleksandra Tekieli 
Rezerwowe: Paulina Frydrych, Roksana Rutkowska

Drużyna chłopców: 
1. Szymon Dróżdż 
2. Mateusz Jasica
3. Piotr Kajdan
4. Dawid Kaszuba
5. Dawid Majka
6. Adrian Mieczkowski
Rezerwowi: Patryk Piątek, Jakub Szabla

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy osiągnięć ! 👏👏

Skip to content