Menu Zamknij

Dzień Języków Obcych

Tradycją naszej szkoły stało się obchodzenia Dnia Języków Obcych 6 grudnia, czyli w Mikołajki.

Uczniowie przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji. W świetlicy szkolnej stanęły kolorowe stoiska z przepysznymi potrawami z różnych zakątków świata. W tym roku potrawy były wyjątkowo bogate i wyszukane, a w ich przygotowanie włączyła się większość młodzieży szkolnej. Punktem kulminacyjnym była akademia przygotowana przez uczniów klas I i II, którzy prezentowali swoje talenty muzyczne, taneczne oraz wokalne. Dodatkową atrakcją był skecz w j. angielskim w wykonaniu klasy IIId oraz koncert Queen zaprezentowany przez uczniów klasy II a i II d. Ponadto gościliśmy w murach naszej szkoły absolwentkę Magdalenę Smolarek, która prowadziła warsztaty zumby.

Jak co roku odbywały się również liczne konkursy: Masterchef Łukasiaka, konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną oraz quiz z wiedzy o tradycjach mikołajkowych.

Zwycięzcami poszczególnych konkursów zostali:

Masterchef Łukasiaka:
1 miejsce Olga Włodarczyk i Szymon Buss ex aequo Katarzyna Witas i Monika Ociepa
2 miejsce Barbara Regulska i Piotr Dziurdzia

Ozdoba świateczna:
1 miejsce Oliwia Dubiel
2 miejsce Julia Janus
3 miejsce Julia Maj

Quiz o tradycjach mikołajkowych:
nagrody główne dla Mai Skowronek i Daniela Stępczyńskiego.

Skip to content