Menu Zamknij

Sportowych sukcesów ciąg dalszy.

Nasza żeńska reprezentacja zajęła II miejsce w rejonowych zawodach w biegach przełajowych. Przegraliśmy tylko ze szkołą sportową, ale ze znaczną przewagą wygraliśmy z pozostałymi drużynami.

W tenisie stołowym dziewczęta zajęły II miejsce w mieście i III w rejonie.

Opiekunem drużyn był Marek Kulisz.

JEST MOC !!!

Nasza szkolna żeńska drużyna w badmintonie po raz trzeci z rzędu osiągnęła sukces w zawodach Licealiady.

Tak jak rok temu zespół w składzie: Maja Machulec , Natalia Kołodziejczyk i Zuzanna Chobot po osiągnięciu drugiego miejsca w etapie  powiatowym przystąpiły do zawodów ¼ finału wojewódzkiego .

I tym razem po ambitnej walce dziewczyny musiały uznać wyższość drużyny ZSE.                       O wyrównanej sile obu drużyn niech świadczy fakt , że w obu finałach nasze dziewczyny przegrały 2:3.

Dodatkowo należy też podkreślić, że nasza szkoła była jedyną , która miała swoje drużyny w  ¼ finału wojewódzkiego zarówno w kategorii dziewcząt , jak i w kategorii chłopców. Drużyna chłopców w składzie Jakub Nowak i Kamil Rowiński zajęła ostatecznie miejsce III.

                Gratulujemy sukcesu naszym uczniom i mamy nadzieję, że następcy naszych reprezentantów z klas III w kolejnych latach również osiągną co najmniej takie same sukcesy w badmintonie jak ich koledzy w tym roku.

opiekun drużyn: Marcin Tarchalski

Skip to content