Menu Zamknij

Święto Szkoły

W sobotę 29 września 2018r. w naszym liceum obchodziliśmy Święto Szkoły.
Uroczystości były związane z rocznicą 118 – lecia istnienia szkoły, która jest jednym z najstarszych liceów w Zagłębiu.
Tradycją Łukasiaka jest składanie ślubowania na sztandar szkoły przez uczniów klas pierwszych, którzy tym samym stają się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli nam goście: rodzice, emerytowani nauczyciele, absolwenci oraz przedstawiciele władz miasta. Podczas akademii został wyświetlony film, w którym absolwenci wspominali lata szkolne. Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa p. Beacie Liberze-Małeckiej, p. Marcinowi Bazylakowi, p. Alicji Kowalskiej, p. Elżbiecie Pełce, Bas Tajpanowi i Dawidowi Podsiadło.
Produkcją filmu zajął się nasz absolwent Patryk Leks, któremu składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i poświęcony czas.
Część artystyczną przygotowali uczniowie klas: IId, IIe i IIIa. Konferansjerem był Filip Siwiela, który zadbał o wyjątkową atmosferę, natomiast o oprawę muzyczną przygotował niezastąpiony Michał Kubik, który, jak zawsze, oczarował wszystkich swym cudownym głosem.
Po akademii była okazja do wspomnień i pogawędek z nauczycielami przy kawie i ciastku.

Kochani Absolwenci, pamiętajcie, że tworzycie historię naszego liceum i zawsze jesteście mile widziani w murach szkoły.
Do zobaczenia za rok;)

Dyrekcja i Organizatorzy

Skip to content