Zajęcia pozalekcyjne

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

ROK SZKOLNY 2018/2019

Rodzaj zajęć Dla kogo Kiedy Kto prowadzi
Konsultacje z historii   Klasy I Poniedziałek 15.10 – 15.55 mgr Marta Archman-Orczykowska
Konsultacje maturalne z wiedzy o społeczeństwie Klasy III   Wtorek 7.05-7.50 mgr Marta Archman-Orczykowska
Konsultacje z historii Klasy I i II Poniedziałek 15.10-16.00 mgr Dobrosława Mazur
Konsultacje maturalne z historii Klasy III Środa 15.10-15.55 mgr Małgorzata Sobczyk
Konsultacje maturalne z j.polskiego Klasy III Piątek 14.20-15.05 mgr Magdalena Łacińska – Ogórkiewicz
Konsultacje dla maturzystów z j. polskiego; przygotowanie do konkursów polonistycznych Klasy IIId IIe Piątek 14.20 – 15.05 mgr Katarzyna Jasiak
Konsultacje maturalne z j. polskiego
Klasy maturalne
Wtorek 14.20 – 15.05 mgr Dagmara Bugaj
Zajęcia mentorskie Klasa Id Czwartek 8.50 – 9.35 mgr Dagmara Bugaj
Wolontariat i przygotowanie do olimpiady z religii Wszyscy chętni Zgodnie z kalendarzem liturgicznym i zgodnie z harmonogramem olimpiady mgr Marta Śpiewla
mgr Barbara Horska
Koło Teatralne Wszyscy chętni Czwartek 15.05-16.05 mgr Małgorzata Wiśniewska
Konsultacje maturalne Klasy III Poniedziałek 8.00-8.45 Marta Bobrowska-Juroff
Konsultacje maturalne – j. angielski Klasy III Środa 15.10 – 15.55 Joanna Kańska
ITN – j. angielski  Uczeń IIId Wtorek 15.10 – 15.55 Monika Słaboń
ITN – j. angielski  Uczeń IIIb Wtorek 15.10 – 15.55 Aleksandra Dul
ITN – j. angielski  Uczeń IIe Poniedziałek 14.25 – 15.05 Aleksandra Dul
Ćwiczenia dykcji i intonacji – j. angielski Klasa IIIa
Wtorek 12.35 – 13.20
Aleksandra Dul
Konsultacje – j. angielski Klasy I Poniedziałek 15:10 – 15:55 Ewa Lis
Konsultacje – j. angielski Klasy I, II Czwartek 14.30 – 15.15 Renata Pikiewicz
Konsultacje maturalne – j. angielski Klasy III Czwartek, piątek 12.35 – 13.20 (co 2 tygodnie) Zuzanna Kobryń
Konsultacje – j. hiszpański Klasy I, II, III I i III czwartek miesiąca 15.10-15.55 Justyna Upława
Zajęcia doskonalące – j. niemiecki Klasy I Wtorek 15.10 – 15.55 (co 2 tygodnie) Joanna Dobczyńska – Wójcik
Zajęcia doskonalące Klasy I, II, III Środa 13.30 – 14.15 Katarzyna Orzeł
Konsultacje – j. rosyjski Klasy I, II, III Czwartek 15:10 – 15:55 (co 2 tygodnie) Katarzyna Repelewicz – Ulicka
Konsultacje – j. włoski Klasy I, II Poniedziałek 15:10 – 15:55 (co 2 tygodnie) Monika Słaboń
ITN Uczeń Środa 15.05 – 15.50 Beata Federowicz
Konsultacje Maturzyści – grupa międzyoddziałowa Wtorek 7.10 – 7.55 , październik i listopad co 2 tygodnie, od grudnia co tydzień. Beata Wosztal
ITN Uczeń Środa 11.40 – 12.35 Beata Bończak
Konsultacje     Maturzyści Czwartek 12.35 – 13.20 Beata Bończak
Konsultacje   
Klasa IIa
Poniedziałek 8.00 – 8.45
Beata Bończak
Konsultacje Maturzyści Piątek 7.10 – 7.55 Monika Muszkat-Zielińska
Konsultacje Klasy II 2 i 4 poniedziałek miesiąca 13.30-14.15 Monika Muszkat-Zielińska
Konsultacje z chemiiKlasy I, II, IIIPoniedziałek 7.10 – 7.55Sylwia Machalska
Konsultacje z matematyki Klasy I, II
Wtorek  15.10 – 16.55
Anna Madejska – Bąk
Konsultacje
dla maturzystów
III Wtorek  14.20 – 15.05 Anna Madejska – Bąk
Konsultacje maturalne z matematyki dla klas III Poniedziałek 7.10 -7.55 Bartosz Rodzik
Konsultacje z matematyki dla klas II Wtorek  8.00 -8.45 Bartosz Rodzik
Konsultacje z matematyki dla klas I i II Poniedziałek 13.30 – 14.20 Marta Szulc-Jędrusik
Konsultacje maturalne z matematyki III a i klasy trzecie Poniedziałek 15.20-16.05 Iwona Hajducka
Konsultacje z matematyki dla klas I Wtorek  15.10 – 15.55 Justyna Tukaj-Wojtas
Konsultacje maturalne Klasy III Piątek 10.45-11.30 Jadwiga Bochenek-Markiewicz
SKS zajęcia rekreacyjne Wszyscy uczniowie Wtorek , czwartek 15,05 – 16,05 M.Kulisz  
SKS zajęcia rekreacyjne Wszyscy uczniowie Poniedziałek, piątek 15,05-16,05   M.Tarchalski

DZWONKI

1. 8.00 – 8.45

2. 8.50 – 9.35

3. 9.45 – 10.30

4. 10.45 – 11.30

5. 11.40 – 12.25

6. 12.35 – 13.20

7. 13.30 – 14.15

8. 14.20 – 15.05

Nasz Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating access token: Session has expired on Saturday, 02-Mar-19 14:55:55 PST. The current time is Saturday, 23-Mar-19 11:34:41 PDT.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 463
Please refer to our Error Message Reference.

Współpraca z US

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty