Zajęcia pozalekcyjne

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

ROK SZKOLNY 2018/2019

Rodzaj zajęć Dla kogo Kiedy Kto prowadzi
Konsultacje z historii   Klasy I Czwartek 14.20 – 15.05 mgr Marta Archman-Orczykowska
Konsultacje maturalne z wiedzy o społeczeństwie Klasy III   Poniedziałek 15.10-15.55 mgr Marta Archman-Orczykowska
Konsultacje z historii Klasy I i II Środa 15.10-16.00 mgr Dobrosława Mazur
Konsultacje maturalne z historii Klasy III Czwartek 15.10-15.55 mgr Małgorzata Sobczyk
Konsultacje maturalne z j.polskiego – rozszerzenie Klasy II i III Czwartek 13.30-14.15 mgr Magdalena Łacińska – Ogórkiewicz
Konsultacje dla maturzystów z j. polskiego Klasa IIIb Środa 7.20-8.00 mgr Magdalena Łacińska – Ogórkiewicz
Konsultacje dla maturzystów z j. polskiego; przygotowanie do konkursów polonistycznych Klasy IIId IIe Piątek 14.20- 15.05 mgr Katarzyna Jasiak
Konsultacje maturalne z j. polskiego – podstawa Klasa IIIa Wtorek 14.20-15.05 mgr Dagmara Bugaj
Konsultacje maturalne z j. polskiego – rozszerzenie Klasa IIIa i IIIc Środa 13.30 – 15.05 mgr Dagmara Bugaj
Konsultacje maturalne z j. polskiego – podstawa Klasa IIIc Piątek 7.05-7.50 mgr Dagmara Bugaj
Wolontariat i przygotowanie do olimpiady z religii Wszyscy chętni Zgodnie z kalendarzem liturgicznym i zgodnie z harmonogramem olimpiady mgr Marta Śpiewla mgr Barbara Horska
Koło Teatralne Wszyscy chętni Czwartek 15.05-16.05 mgr Małgorzata Wiśniewska
Konsultacje maturalne Klasy III Środa 8.50-9.35 Marat Bobrowska-Juroff
Konsultacje maturalne – j. angielski Klasy III Wtorek 15:10 – 15:55 Joanna Kańska
ITN – j. angielski  Uczeń IIId Wtorek 15:10 – 15:55 Monika Słaboń
ITN – j. angielski  Uczeń IIIb Wtorek 15:10 – 15:55 Aleksandra Dul
ITN – j. angielski Uczeń IIe Poniedziałek 14:20 – 15:05 Aleksandra Dul
Mentor – j. angielski Uczeń  IIa Piątek 7:15 – 8:00 Aleksandra Dul
Konsultacje – j. angielski Klasy I Wtorek 15:10 – 15:55 Ewa Lis
Konsultacje – j. angielski Klasy I, II Czwartek 15:15 – 16:00 Renata Pikiewicz
Konsultacje maturalne – j. angielski Klasy III Czwartek, piątek 2:35 – 13:20 (co 2 tygodnie) Zuzanna Kobryń
Konsultacje – j. hiszpański Klasy I, II, III I i III czwartek miesiąca 7.10-7.55 (po wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem) Justyna Upława
Zajęcia doskonalące – j. niemiecki Klasy I Wtorek 15:10 – 15:55 (co 2 tygodnie) Joanna Dobczyńska – Wójcik
Konsultacje – j. niemiecki Klasy I, II, III Czwartek 15:10 – 15:55 Katarzyna Orzeł
Konsultacje – j. rosyjski Klasy I, II, III Czwartek 15:10 – 15:55 (co 2 tygodnie) Katarzyna Repelewicz – Ulicka
Konsultacje – j. włoski Klasy I, II Piątek 14:20 – 15:05 (co 2 tygodnie) Monika Słaboń
ITN Uczeń Poniedziałek 14.15- 15.00 Beata Federowicz
Konsultacje Maturzyści Czwartek  7.10-7.55 Monika Muszkat – Zielińska
Konsultacje Maturzyści – grupa międzyoddziałowa Wtorek 7.10- 7.55 , październik i listopad co 2 tygodnie, od grudnia co tydzień. Beata Wosztal
ITN Uczeń Środa 11.40-12.35 Beata Bończak
Konsultacje     Maturzyści Wtorek 13.30-14.15 Beata Bończak
Konsultacje Maturzyści 2 i 4 czwartek miesiąca 7.10-7.55 Monika Muszkat-Zielińska
Konsultacje Klasy II 2 i 4 poniedziałek miesiąca 13.30-14.15 Monika Muszkat-Zielińska
Mentor Uczeń  III c Poniedziałek
14.30 – 15.15
Anna Madejska – Bąk
Zajęcia z mentorem Uczeń II c Środa  14.30 – 15.15 Anna Madejska – Bąk
Konsultacje
dla maturzystów
III c Piątek  12.45 – 13.30 Anna Madejska – Bąk
Konsultacje maturalne z matematyki dla klas III Poniedziałek 7.10 -7.55 Bartosz Rodzik
Konsultacje z matematyki dla klas II Środa  7.10 -7.55 Bartosz Rodzik
Konsultacje z matematyki dla klas I i II Poniedziałek 13.30 – 15.15 Marta Szulc-Jędrusik
Konsultacje maturalne z matematyki III a i klasy trzecie Poniedziałek 15.20-16.05 Iwona Hajducka
Konsultacje z matematyki dla klas I Piątek  7.10 – 7.55 Justyna Tukaj-Wojtas
Konsultacje maturalne Klasy III Piątek 10.45-11.30 Jadwiga Bochenek-Markiewicz
SKS zajęcia rekreacyjne Wszyscy uczniowie Wtorek , czwartek 15,05 – 16,05 M.Kulisz  
SKS zajęcia rekreacyjne Wszyscy uczniowie Poniedziałek, piątek 15,05-16,05   M.Tarchalski

DZWONKI

1. 8.00 – 8.45

2. 8.50 – 9.35

3. 9.45 – 10.30

4. 10.45 – 11.30

5. 11.40 – 12.25

6. 12.35 – 13.20

7. 13.30 – 14.15

8. 14.20 – 15.05

Nasz Facebook

Matematyczne sukcesy Łukasiaka !!!
Z radością informujemy, że 11 uczniów naszego Liceum otrzymało tytuł Laureata Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka.

Są wśród nich:
Jakub Gembicki - LAUREAT I stopnia
Filip Siwiela - LAUREAT I stopnia
Szymon Hudziak - LAUREAT I stopnia
Zuzanna Chobot - LAUREAT II stopnia
Ewa Małecka - LAUREAT II stopnia
Piotr Kajdan - LAUREAT III stopnia
Hubert Zacharzewski - LAUREAT III stopnia
Milena Poros - LAUREAT IV stopnia
Julia Hofman - LAUREAT IV stopnia
Maciej Kudela - LAUREAT V stopnia
Jakub Tulej - LAUREAT V stopnia

GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM UZYSKANYCH WYNIKÓW
I ŻYCZYMY DALSZYCH MATEMATYCZNYCH SUKCESÓW !!!
... See MoreSee Less

Współpraca z US

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty