Matura 2019

Sesja główna – od 6 do 25 maja 2019 r.‎‎

  1. Część ustna z języka polskiego – od 9 do 22 maja (oprócz 12 i 19 maja).
  2. Część ustna z języków obcych nowożytnych – od 6 do 25 maja (oprócz 12 i 19 maja).
  3. Część pisemna (wszystkie przedmioty) – od 6 do 23 maja.

Sesja dodatkowa – od 3 do 19 czerwca 2019 r.‎

  1. Część ustna (wszystkie przedmioty) – od 3 do 8 czerwca.
  2. Część pisemna (wszystkie przedmioty) – od 3 do 19 czerwca.

Sesja dodatkowa jest przeprowadzana dla tych zdających, którzy z udokumentowanych przyczyn ‎zdrowotnych lub losowych nie mogli przystąpić do egzaminu w maju i uzyskali zgodę dyrektora OKE na ‎przystąpienie do egzaminu w czerwcu.‎

Sesja poprawkowa – od 20 do 21 sierpnia 2019 r.‎

Sesja poprawkowa jest przeprowadzana dla tych zdających, którzy w maju/czerwcu przystąpili do wszystkich przedmiotów ‎obowiązkowych oraz do co najmniej jednego egzaminu z przedmiotu dodatkowego i nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej albo ‎w części ustnej.‎ 

  1. Część ustna (wszystkie przedmioty) – od 20 do 21 sierpnia.
  2. Część pisemna (wszystkie przedmioty) – 20 sierpnia‎.

Zachęcamy maturzystów do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Znajdziecie tam informacje o egzaminie maturalnym, podstawę programową z wszystkich przedmiotów, informatory maturalne, arkusze maturalne z lat poprzednich, zbiory zadań maturalnych, filmy, karty wzorów oraz bieżące komunikaty.

DZWONKI

1. 8.00 – 8.45

2. 8.50 – 9.35

3. 9.45 – 10.30

4. 10.45 – 11.30

5. 11.40 – 12.25

6. 12.35 – 13.20

7. 13.30 – 14.15

8. 14.20 – 15.05

Nasz Facebook

Matematyczne sukcesy Łukasiaka !!!
Z radością informujemy, że 11 uczniów naszego Liceum otrzymało tytuł Laureata Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka.

Są wśród nich:
Jakub Gembicki - LAUREAT I stopnia
Filip Siwiela - LAUREAT I stopnia
Szymon Hudziak - LAUREAT I stopnia
Zuzanna Chobot - LAUREAT II stopnia
Ewa Małecka - LAUREAT II stopnia
Piotr Kajdan - LAUREAT III stopnia
Hubert Zacharzewski - LAUREAT III stopnia
Milena Poros - LAUREAT IV stopnia
Julia Hofman - LAUREAT IV stopnia
Maciej Kudela - LAUREAT V stopnia
Jakub Tulej - LAUREAT V stopnia

GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM UZYSKANYCH WYNIKÓW
I ŻYCZYMY DALSZYCH MATEMATYCZNYCH SUKCESÓW !!!
... See MoreSee Less

Współpraca z US

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty