Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu na Pocztówkę „Walerian Łukasiński: człowiek – symbol”

W nawiązaniu do przypadającego w tym roku jubileuszu 120-lecia szkoły zaprosiliśmy młodzież naszego liceum do udziału w konkursie plastycznym związanym tematycznie z postacią Patrona. Konkurs miał na celu m.in. przybliżenie uczniom postaci Waleriana Łukasińskiego – romantycznego patrioty, który odzyskanie przez Polskę niepodległości traktował jako najwyższą wartość. Prezentujemy Państwu prace najwyżej ocenione:

I miejsce ex aequo: Natalia Wontek kl. 2c, Amelia Tofil kl. 2h, Julia Chomiczewska kl.

2hII miejsce: Natalia Czernecka kl. 1b

III miejsce: Milena Bachta kl. 1c

Osobom nagrodzonym składamy wielkie gratulacje! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przygotowanie prac. Wyrażamy także uznanie dla pani Izabeli Włosek (nauczyciel wychowania fizycznego w naszym liceum), która nie tylko oddała swoje prace plastyczne na konkurs, ale także swoją postawą dała młodzieży świetny przykład zaangażowania w życie artystyczne szkoły. Oceny prac dokonało Jury w składzie: pani Katarzyna Orzeł, pani Małgorzata Wiśniewska i pani Anna Korczek-Skorus.

Ewa Pawik Organizator konkursu


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DZWONKI

1. 8.00 – 8.45

2. 8.50 – 9.35

3. 9.45 – 10.30

4. 10.45 – 11.30

5. 11.40 – 12.25

6. 12.35 – 13.20

7. 13.30 – 14.15

8. 14.20 – 15.05

Nasz Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 460
Please refer to our Error Message Reference.

Współpraca z US

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

PROJEKTY UNIJNE